fbpx

Klubo prezidentė

Alina Adomaitytė

Alina Adomaitytė yra „Deivės“ krepšinio klubo įkūrėja ir prezidentė.

Alina yra oficiali 2027 m. FIBA Europos moterų krepšinio čempionato ambasadorė

Buvusi profesionali krepšininkė, Alina taip pat yra keturių sporto šakų (futbolo, bokso, sunkiosios atletikos ir jojimo sporto) nacionalinės rinktinės prizininkė. Alina yra atsakinga už krepšinio akademijos AIBA programą ir plėtrą.

Komandos vadovas

Arnas Argustas

Arnas Argustas yra BC „Deivės“ komandos vadovas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį švietimo ir sporto vadybos srityse. RKL krepšinio komandos „SC-Ateitis“ įkūrėjas ir vadovas. Arnas atsakingas už skaidrų ir kokybišką klubo darbą.

Vyriausiasis treneris

Aurimas Andrušaitis

Aurimas Andrušaitis – profesionalus krepšinio treneris, patyręs strategas, turintis ilgametę darbo su įvairaus amžiaus krepšinio komandomis patirtį. Nuo 2016 m. jis užima Pakruojo krepšinio klubo vyriausiojo trenerio pareigas. Aurimas yra atsakingas už BC „Deivės“ komandos treniravimą.

Fizinio parengimo vyr. treneris

Tomaž Brinec

Tomaz Brinec yra jėgos ir fizinio parengimo treneris. Ilgametis Slovėnijos ir Serbijos vyrų ir moterų krepšinio rinktinių narys, taip pat „BC Rytas“ komandos narys. Dabartinis Kinijos krepšinio klubo „KK Dahua Shanghai“ fizinio rengimo treneris. Tomaz dirba naudodamas tensiomiografijos raumenų disbalanso metodą sportininkų fizinei būklei analizuoti.

Antros komandos treneris

Deimantas Vailionis

Deimantas yra patyręs krepšinio ir individualių įgūžių treneris, buvęs Vilniaus “Ryto-MRU” trenerio asistentas, nuo 2021 m. dirbantis “Sostinės krepšinio mokykloje” bei “Įgūdžių akademijoje”. Su įvairiais projektais keliavęs po Lietuvą, vedęs daug individualių ir komandinių treniruočių, dirbęs su aukšto meistriškumo žaidėjais, Deimantas puikiai žino, kaip efektyviai tobulinti krepšinio žaidėjų įgūdžius. Deimantas treniruoja jaunesniųjų “Deivių” komandą.